קיצורי דרך >>

הורות יצירתית- צור קשר

03-9118194 (שלוחה 2)

+49-174-9485510

 Or.CreativeFamily@Gmail.com

©2017 Creative Family , All rights reserved. 

קצת עליי

שמי אור שוורץ-כהן, נשואה לגבי ואמא של גיא, נגה ואלה.

 

בחרתי לעבוד עם ילדים מתוך אהבה גדולה ואמונה בילדים.

ילדים מטבעם מלאים בדמיון ויצירתיות, רוצים ללמוד ולחקור את העולם. לכן, חשוב לי שנאמין בהם ונחנך אותם ממקום יצירתי, ערכי, אוהב ותומך.

אני מאמינה שאנו צריכים לעזור לילדים לגדול עם ביטחון עצמי, ללמד אותם להביע רגשות ורצונות, לדעת להקשיב להם ולפתח את היכולות והכישורים המתאימים להם יחד עם הכללים והערכים החשובים לנו כמשפחה. המשפחה היא העוגן המרכזי עבור הילדים ולמעשה מהווה את הבסיס להתפתחותם ולהשתלבותם בחברה.

אני בוגרת תואר ראשון בתכנית מצטיינים בחינוך לגיל הרך- גן וביה"ס, בהתמחות ספרות ילדים ואומנות.

 

בוגרת תואר שני בייעוץ חינוכי לילדים בגן ובבית הספר, יועצת ומנחה למשפחות וילדים.

בעלת ניסיון של מעל ל- 12 שנים בגני ילדים מתוכם 9 שנים כמנהלת גן לגילאי 3-6 וכמנחת גננות בתחילת דרכן. עובדת עם ילדים בגיל הרך ועם משפחות מגוונות באספקטים רבים של הורות וגידול ילדים.

כיום גרה בברלין עם המשפחה ונהנית ללמוד ולגלות גישות נוספות בחינוך, הורות ומשפחה.

באתר ובדף הפייסבוק, אני מעלה טיפים לעבודה עם הילדים בבית במגוון נושאים :שינה, דימוי עצמי, רגשות, מעברים, תקשורת עם הילדים, גמילה ועוד. כל הטיפים כוללים יצירות ביתיות לעשייה עם הילדים הקשורות לנושא ומעצימות אותו. אל דאגה, אלו יצירות פשוטות מחומרים זמינים לחוויה משפחתית שלמה.

בנוסף, תוכלו למצוא שירי ילדים, קבוצות דיון בנושאים שונים, סרטונים מעניינים המאפשרים חשיבה קצת אחרת וכל מה שיוכל לעזור לנו כהורים בחיי היום יום עם הילדים.

 

אני כאן בשבילכם בייעוץ והדרכה אישית למשפחות ולמשפחות שבדרך, שלב שלב ביחד, בדרך אישית שתתאים למשפחתכם, ליווי משפחות בתהליך רילוקיישן, ייעוץ טלפוני, אימון אישי להורים, ילדים ובני נוער דרך אומנות, משחקים, דמיון מודרך ו CBT,  הנחיית קבוצות והרצאות בנושאים שונים לפי צורך. אתם מוזמנים לפנות אלי בשאלות ובקשות לנושאים המעניינים וחשובים לכם ואשתדל לענות עליהם בהקדם.